У боях за Україну загинув випускник історичного факультету К-ПНУ Володимир Катрущенко

У боях за Україну загинув випускник історичного факультету К-ПНУ Володимир Катрущенко

Під час бойових дій загинув випускник історичного факультету К-ПНУ Володимир Катрущенко.

Володимир народився 11 січня 2000 року в селі Кульчіївці Кам’янець-Подільського району, де здобув середню освіту в місцевій школі. У 2017 році вступив до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на спеціальність 052 «Політологія».

Під час навчання зарекомендував себе як відповідальний і наполегливий студент, який вирізнявся старанністю, щирою зацікавленістю у фахових дисциплінах і готовністю завжди підтримати одногрупників. Брав активну участь у конкурсах наукових робіт, демонструючи прагнення до розвитку та наукового пошуку.

Завтра, 26 травня, усі охочі зможуть віддати останню шану полеглому Герою Володимиру Катрущенку: зустріч кортежу відбудеться о 10:00 (зупинка «Цемзавод»); орієнтовно о 10:30 — прибуття до села Кульчіївці та прощання вдома. Близько 13:00 жалобна процесія вирушить до місця поховання.

Щирі співчуття рідним! Вічна пам’ять Герою України!