Всеукраїнський науковий симпозіум: «Туризм ХХІ століття: реалії, виклики, перспективи»

Всеукраїнський науковий симпозіум: «Туризм ХХІ століття: реалії, виклики, перспективи»

13 – 14 травня 2016 року в Кам’янець-Подільському  національному університеті імені Івана Огієнка  було проведено Всеукраїнський науковий симпозіум: «Туризм ХХІ століття: реалії, виклики, перспективи».

Організаторами симпозіуму виступили: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; кафедра туризму та готельно-ресторанної справи; Хмельницька обласна організація Національної спілки краєзнавців України; Центр дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України. У роботі симпозіуму прийняли участь науковці з Вінниці, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Меджибожа та Кам’янця-Подільського.

На засіданні наукового симпозіуму були заслухані наукові доповіді та повідомлення, в яких розглядалися різні аспекти і проблеми розвитку туризму в світі, Україні та Хмельницькій області на сучасному етапі в умовах кризових явищ, війни та поширення тероризму. Доповідачами симпозіуму пропонувались ідеї впровадження інноваційних технологій для стабілізації і розвитку туристичної галузі.

Богдана Опря, старший викладач кафедри
туризму та готельно-ресторанної справи