2016: Дві першості з наукової аналітики

Експертна рада Міжнародної Академії наук і вищої освіти (Лондон; Великобританія) підвела підсумки чергового етапу (тижневої тривалості) Європейсько-Азіатської та національної першостей з наукової аналітики в галузі педагогічних наук.

Завдяки зусиллям авторського колективу університету, ‑ Атаманчук П.С., д.пед.н.,проф.; Кух А.М., к.пед.н.,проф.; Атаманчук В.П., к. філол.н., доц.; Білик Р.М., к.пед.н.,доц.; Ніколаєв О.М., к.пед.н.,доц.; Семерня О.М., докторант, к.пед.н.,доц., ‑ який захищав створений ним проект «Методологічна компетентність майбутнього вчителя фізики як показник дієвості дидактичної моделі навчання», в обидвох рейтингах першостей Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка здобув найвищі показники (див. наведені статистики).

[gview file=”https://meridian.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2016/05/rejtyng.pdf”]

Як відомо, у таких першостях беруть, як правило, участь вищі навчальні заклади багатьох країн Європи та Азії, однак, у рейтинги потрапляють ті, що досягають показників не нижче 7 балів.

П.С. Атаманчук, керівник проекту;
І.М. Конет, проректор з наукової роботи.