Відбувся фінальний тур чемпіонату України з гандболу

20-22 травня в м. Нетішині відбувся фінальний тур чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2015-2016. В змаганнях брали участь шість команд: Енергетик-НАЕК (м. Нетішин), Портовик (м. Южне), БВУФК (м. Бровари), КСЛІ ЦСКА (м. Київ), Олімпік (м. Вінниця) та ТНЄУ (м. Тернипіль).

Зустрівшись у фіналі з киянами (КСЛІ ЦСКА), нетішинська команда Енергетик-НАЕК вперше виборола з рахунком 28:37 чемпіонський титул. У складі команди-переможниці виступили студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидати в майстри спорту України Олександр Медіцкіс, Микола Медіцкіс, Сергій Майківський, Михайло Вовчок, Артем Хохлов, Максим Свинаренко та Василь Бахур.

Вітаємо хлопців та головного тренера Олега Галустовича Каспарова з перемогою і бажаємо нових звершень!

Спортклуб