Олімпіада у Ріо – Свято спорту №1

Олімпіада у Ріо – Свято спорту №1

Поділитися!

Вперше на теренах Південної Америки відбудеться найважливіша спортивна подія чотириріччя – Олімпіада у Бразилії. Популярний мегаполіс, відомий своїми пляжами та карнавалами – Ріо-де-Жанейро, прийматиме ХХХІ Літні Олімпійські Ігри. Офіційна церемонія відкриття розпочнеться 5 серпня о 20-00 годині за місцевим часом, а жителі України наживо зможуть побачити дійство вже 6 серпня уночі 02-00 години. Більше двох тижнів прихильники спорту та вболівальники будуть слідкувати за подіями спортивних баталій, рідні та близькі – палко підтримувати, а самі спортсмени змагатимуться за звання кращих з кращих на олімпійських аренах!

Буде за кого по вболівати і нашим кам’янчанам, адже 11 спортсменів з-поміж 206 українських збірників будуть представляти Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка:

Георгій Зантарая, Кеджау Ньябалі, Світлана Ярьомка (дзюдо);

Сергій Куліш (кульова стрільба);

Аліна Комащук (фехтування);

Олександр Пелешенко (важка атлетика);

Ігор Радівілов, Ілля Єгоров (спортивна гімнастика);

Тетяна Кіт (вільна боротьба);

Наталія Лупу, Марина Бех (легка атлетика)

Щиро бажаємо нашим олімпійцям впевнено йти до своєї мети, “Швидше! Вище! Сильніше!” долати перешкоди, зловити хвилю везіння та усмішки Фортуни, досягнути особистих рекордів та переконливо випередити своїх опонентів. Повертайтеся з перемогою!!!