Університет Огієнка у ТОП-20 вишів

Університет Огієнка у ТОП-20 вишів

Поділитися!

За даними Міносвіти визначено ТОП-20 вишів, що отримали найбільшу кількість додаткових місць держзамовлення завдяки цьогорічному нововведенню «місце йде» за абітурієнтом. Більше половини цьогорічних рекордсменів – регіональні виші.

Кам’янець-Подільський  національний університет імені Івана Огієнка посів 7 місце та увійшов до ТОП-20 університетів за показником зростання державного замовлення. Таким чином в КПНУ імені Івана Огієнка виявили бажання навчатися та здобули місця державного замовлення абітурієнти, які отримали найвищі бали за результатами ЗНО.

За оцінкою першого заступника міністра освіти і науки України, такі результати:  «Демонструють, що місця зосередились в сильніших університетах, а побоювання, що все держзамовлення сконцентруються тільки в Києві, були явно перебільшені. Зокрема, ми бачимо, що в ТОП-20 вишів за збільшенням місць держзамовлення, більше половини – це не київські виші. І основне, практика показала, що ця система піднімає прохідний бал і кращі абітурієнти отримують можливість навчатися в університетах».