Перша медаль України в ХХХІ Олімпійських Іграх

Перша медаль України в ХХХІ Олімпійських Іграх

Поділитися!

Ось і дочекалися!!! Уся Україна з нетерпінням чекала на першу медаль у ХХХІ Олімпійських Іграх, що цими днями проходять у бразильському Ріо-де-Жанейро.

8 серпня скарбничка олімпійської збірної поповнилася першою нагородою…

У фінал з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 м пробилося двоє українців – Олег Царьов та студент факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, майстер спорту України міжнародного класу Сергій Куліш.

За правилами змагань з кульової стрільби кваліфікаційний результат анулюється і фінальна вісімка спортсменів робить по два постріли, де за олімпійською системою спортсмен, який має найменший результат починає змагання.

Першим з фіналу вибув українець Олег Царьов, за ним у послідовності спортсмени з Хорватії, Білорусії, Угорщини. І ось змагання має покинути спортсмен, який посяде четверте місце, а трійка, яка залишається, буде боротися за медалі Олімпійських Ігор. За результатами стрільб на четвертому місці, з однаковими результатами, опиняються наш Сергій Куліш та представник Індії, Абгінав Біндро, Чемпіон пекінської Олімпіади 2008 року. Згідно правил змагань спортсмени, які набрали однакову кількість балів мають виконати «перестрілку» і у кого менша кількість балів покидає змагання.

Уся Україна, затамувавши подих чекала, пострілу нашого спортсмена. І він не підвів… За нагороди Олімпійських Ігор залишилися змагатись наш Сергій Куліш, Володимир Маслєнніков з Росії та Ніколло Кампріані з Італії.

Спортсмени зробили по два постріли і бронзову медаль Олімпійських Ігор здобуває спортсмен з Росії.

І знову вся Україна затамувала подих, але досвід взяв гору над молодістю.

Із результатом 204,6 балів Сергій Куліш стає срібним призером ХХХІ Олімпійських Ігор. Ніколло Кампріані «настріляв» 206,1 бала та став Олімпійським чемпіоном.

Вітаємо Сергія, його родину, увесь тренерський склад, наш виш та всю Україну зі здобуттям олімпійської медалі.

Cпортклуб