Заслуженому – бути заслуженим

Заслуженому – бути заслуженим

Поділитися!

Олександру Гнатовичу Ковалю буде присвоєно звання заслуженого працівника фізичної культури та спорту. Таке рішення було прийнято на спільному засіданні вченої ради та конференції трудового колективу університету.

Олександр Коваль – старший викладач кафедри фізичного виховання. Має державні нагороди – медаль за працю та звитягу. Загальний стаж роботи – 34 роки.

Забезпечує викладання навчального курсу фізичного виховання для студентів факультету української філології та журналістики та факультету іноземної філології.

З урахуванням досягнень вітчизняного та світового спорту, передових технологій в галузі стрілецького спорту проводить заняття в групі спортивно-педагогічного вдосконалення. Студенти групи є членами збірної команди України з кульової стрільби. Це 9 майстрів спорту міжнародного класу, 3 майстри спорту України.

Він є активним учасником спортивного життя України. Крім того, його вихованці мають високі спортивні досягнення. Так, його вихованець, Сергій Куліш, срібний призер 31 Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Оксана Грушанська