Краса зимових див – 2 поверх центрального корпусу замиготів новорічними вогнями

За вікном – сніг, на другому поверсі – новорічні вогники, іграшки, вишивки, ялинкові прикраси…

Чую розмову дівчат, що підіймаються сходами

– Огооо, подивись! Я вже забула, що це свята скоро! Одна сесія в голові, а тут – майже Новий рік

І справді. Різдвяні будиночки, новорічні картини, костюми для вертепу, різнокольорові вогники, ялинка… Концентрація святкової атрибутики – вражає і налаштовує на сприймання див.

– Існує така українська традиція – робити все разом, – говорить один з організаторів виставки, Валерій Щегельський, – називається: толока. Це і є традиція лабораторії – все робити гуртом. Всі атрибути викладачі приносили з дому, щоб створити справжню атмосферу новорічних свят.

Крім того, до організації виставки зимової атрибутики долучились такі кафедри:

• кафедра історії української літератури та компаративістики (завідувач О.А. Рарицький)
  • навчально-наукова лабораторія етнології (завідувач В.В. Щегельський)
  • кафедра української мови (завідувач Л.М. Марчук)
  • навчально-наукова лабораторія діалектологічних досліджень    (завідувач Н.Д. Коваленко)
  • кафедра німецької мови (викладач Т.А. Гавловська)
  • центральний абонемент бібліотеки та відділ зберігання фондів   (директор Л.В. Климчук, завідувач відділу Л.В. Ситник)
  • профком студентів, аспірантів та докторантів (голова М.В. Моштак)

Оксана Грушанська