Кращі у фізкультурно-оздоровчій та спортивно-масовій роботі!

Восени було проведено обласний тур Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах за 2015-2016 навчальний рік.
В огляді-конкурсі взяли участь п’ять вищих навчальних закладів типу: університет, академія, інститут – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Подільський державний аграрно-технічний університет, Хмельницький національний університет, Хмельницький університет управління та права, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут.
За підсумками стану організації роботи з фізичного виховання, результативності навчального процесу, організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у номінації «Вищі навчальні заклади типу: університет, академія, інститут» Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів почесне перше місце.

Прес-служба