Вітаємо Баженову Стефанію Едуардівну з обранням академіком Академії наук вищої освіти України

Академія наук вищої освіти України на своїх Загальних зборах 17 грудня 2016 року обрала доктора історичних наук, старшого наукового співробітника, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи К-ПНУ імені Івана Огієнка Баженову Стефанію Едуардівну академіком Академії наук вищої освіти України.

Це приємна новина для всього університету, адже це свідчення всеукраїнського визнання і високого рейтингу нашого вишу.

Перелік наукових праць Стефанії Едуардівної  містить понад 200 назв, у тому числі – шість монографій, присвячених історії та культурі Правобережної України. Частина з них опублікована за кордоном. Значний резонанс серед наукової спільноти викликали монографії: «Юзеф Антоній Роллє: життя, діяльність, творчість» (Кам’янець-Подільський, 2001; вид. 2-е, 2002), «Юліуш Словацький і Україна» (2004), «На шляху реалізму. Історія України у творчості представників «української школи» в польській літературі 40-90-х років XIX ст.». (2006); «Від романтизму до реалізму. «Українська школа» в польській літературі 20-90-х років XIX ст.: етапи діяльності, історія України в творчості її представників». (2009). На ці монографії з’явилися схвальні рецензії в багатьох авторитетних виданнях.