Викладачі історії взяли участь у ярмарці професій

vin'kivci_01

8 листопада 2013 року викладачі історичного факультету кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець і старший викладач кафедри всесвітньої історії Олександр Юга брали участь у ярмарку професій, організованому Віньковецьким районним управлінням освіти та районним центром зайнятості.

vin'kivci_04

Учні 9 та 11-х класів Віньковецького НВК Гімназія, Грим’яцької ЗОШ І-ІІІ ст., Женишковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Зіньківського НВК, Осламівської ЗОШ І-ІІІ ст., Охрімовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст., Пилипо-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також вчителі цих шкіл мали змогу познайомитися з напрямами підготовки й спеціальностями факультетів університету, з переліком конкурсних предметів, винесених на зовнішнє незалежне оцінювання. Вони переглянули відеоматеріали, присвячені історії та традиціям Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, різним напрямам функціонування університету загалом та факультетів зокрема, матеріальною базою кожного з них, правилам прийому та особливостям проведення вступної кампанії, функціонуванню підготовчих курсів тощо.

vin'kivci_02

Особлива увага зверталася на переваги навчання на історичному факультеті, зокрема на широкий спектр областей подальшого працевлаштування. Потенційних абітурієнтів зацікавила наявність на факультеті відділу рідкісних видань, двох комп’ютерних класів, вільного доступу до мережі Інтернет, можливість проживати в гуртожитку та  організація студентського дозвілля.

vin'kivci_03

Тетяна Сулятицька, заступник декана