Зустріч, яка мотивує

Хороші зустрічі в Університеті Огієнка стали вже гарною традицією. Так, 1 лютого, ректор нашого вишу Сергій Копилов зустрівся з пані Віславою Каліста, магістром польської філології. Пані Віслава Каліста працює у нашому місті за направленням Міністерства Народної Освіти Республіки Польща. Вона долучилася до нашого освітнього процесу і з радістю та натхненням проводить розмовні клуби зі слухачами Лінгвістичного Центру та студентами факультету іноземної філології. Сергій Анатолійович подякував пані Віславі за її вагомий внесок у нашу спільну справу, адже вивчення іноземних мов з носіями є основою ефективності навчання.

Переклад був наданий викладачкою кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталією Стахнюк (кандидат філологічних наук).

Такі зустрічі надихають та залишаються у скарбничці важливих подій Університету.

Прес-служба університету