Український міжнародний музичний феєрверк

Шановні  колеги!

У  музичному житті країни  продовжується  робота по організації щорічного  Міжнародного музичного фестивалю-конкурсу «Український міжнародний музичний феєрверк»,  який вперше успішно відбувся у м. Кам’янець-Подільському в травні 2016 року. Фестиваль охоплює та залучає до  участі всі музично-освітні заклади України – музичні школи, школи мистецтв, коледжі культури, музичні училища, музично-педагогічні факультети, інститути культури та консерваторії. Просимо Вас детально розглянути документацію  Фестивалю-конкурсу і  долучитися до відбору та висуненню талановитих конкурсантів у підпорядкованих  Вам музичних закладах.

Другий фестиваль-конкурс «Український міжнародний музичний феєрверк» відбудеться в місті Кам’янець- Подільському Хмельницької області з 20 по 23 квітня 2017 року.

Читайте повну інформацію про фестиваль на сайті: ukrainianfirework.org

Надсилаємо Вам ПОЛОЖЕННЯ про Фестиваль.

[gview file=”https://meridian.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2017/02/Положення-про-фестиваль-конкурс-пр.docx”]

Електронна  адреса Фестивалю:  jacobchukalexander@gmail.com

Контактні телефони: (044) 419-5403; (095) 309-8424; (098) 292-5078