Вітаємо із здійсненням мрії!

У неділю 3 березня 2019 року в ефірі телеканалу “1+1” відбувся останній 7 випуск “сліпих прослуховувань” 9 сезону пісенного шоу “Голос країни”. Право виступити в наступному етапі конкурсу виборола Вікторія Олійник, студентка факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Не зважаючи на перелом ноги, дівчина вдало виступила із піснею переможниці “Євробачення-2018” Нетти Барзілай “Toy”. Вікторія заполонила своїм голосом серця як телеглядачів, так і усіх присутніх в залі та двох зіркових тренерів – Потапа та Монатіка. Зробивши свій вибір, Вікторія потрапила до команди Монатіка, де й виборюватиме звання “Голосу країни”.

Бажаємо Вікторії наснаги та творчих успіхів. Нехай тобі щастить! Вболіваємо за тебе!

Прес-центр університету