Викладач нашого вишу взяв участь у науковій конференції в КНУ імені Т.Шевченка

Наукова конференція “Інститут Президента України в системі державної влади України” відбулася 17 січня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Захід був запланований з нагоди підготовки та відзначення 80-річчя від дня народження Леоніда Макаровича Кравчука, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 липня 2013 р. № 591.

Учасниками заходу були Леонід Кравчук, перший Президент України, Дмитро Табачник, Міністр освіти і науки України, Марина Ставнійчук, радник чинного Президента України, Леонід Губерський, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та представники Національної академії наук України, провідні науковці.

Представником Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка під рас роботи конференції був доцент кафедри політології і соціології Вадим Маркітантов. Молодий науковець брав участь у секційному засіданні із доповіддю на тему “Роль Президента України у формуванні та зміні вітчизняної політичної еліти”.

Василь Кобильник,
проректор з науково-педагогічної роботи.
Фото: http://www.mon.gov.ua.