Університет відзначено подякою міського голови

21 грудня відбулося відкрите засідання Наглядової Ради з визначення переможця національного конкурсу «Молодіжна столиця України», на якому більшістю голосів переможцем конкурсу проголосили Кам’янець-Подільський.

На інформаційному порталі Vdalo.info, зазначено, що основною тезою презентації Кам’янця-Подільського є поєднання історичних традицій і сучасності. Свідченням цього є те, що 100 років тому місто було останньою столицею УНР.

Колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка теж долучився до активної участі в підготовці до конкурсу та презентації міста на ньому. Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич вручив подяку відділу виховної роботи та гуманітарної освіти нашого вишу за вагомий внесок у підготовку до участі в національному конкурсі та здобуття Кам’янцем-Подільським статусу «Молодіжна Столиця – 2019».

Прес-центр університету