Вдалі виступи наших спортсменів зі стрибків на батуті на чемпіонаті України

З 6 по 10 березня 2014 року в м. Шостка, Сумської обл. проходив чемпіонат України зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). У чемпіонаті брали участь 12 команд з десяти областей України.

Виступ студентів факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка був результативним. А саме: Заслужений майстер спорту України, магістрант Віктор Кифоренко виборов три золотих нагороди, майстер спорту України міжнародного класу, студент першого курсу Леонід Пантело посів друге та два третіх місця, майстер спорту України міжнародного класу, студентка третього курсу Катерина Баєва виборола перше та два других місця, майстер спорту України, студентка четвертого курсу Вітюк Наталія посіла третє місце.

В університеті підготовку та організацію команди спортсменів здійснював Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Володимир Марчук.

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу