Міжнародна конференція “Від палеоліту до козацької України”

21-23 листопада в Києві відбулася Міжнародна конференція “Від палеоліту до козацької України”, присвячена 100-річчю від дня народження відомого українського археолога Дмитра Яковича Телегіна.

Організатори конференції – Інститут археології НАН України та Національний університет Києво-Могилянська академія.

У роботі конференції взяли участь дослідники, вчені з України, Польщі, Угорщини, Білорусі, Грузії, Азербайджану, Чехії, Німеччини, Франції, Великобританії, Швейцарії, Фінляндії, Швеції, США, Японії та ін.

Працювали чотири тематичні секції: археології доби палеоліту, доби мезоліту та неоліту, енеоліту-доби бронзи, середньовіччя та козацької доби.

На секційному засіданні з доповіддю «Розвідка на Середньому Дністрі 2009-2019 р.р.» виступив Євгеній Левінзон, студент четвертого курсу історичного факультету нашого вишу.

Проведення таких конференцій сприятиме поширенню інформації про дослідження з археології, обміну набутими здобутками в цій галузі.

Пресцентр університету