Звітно-виборні збори Спілки ректорів

10 грудня 2019 року ректор університету Сергій Копилов взяв участь у загальних звітно-виборних зборах Спілки ректорів.

Учасники зібрання заслухали звіт Президента Спілки ректорів про роботу громадського об’єднання «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України» за період 2014-2019 років.

На зборах були присутні заступник Міністра освіти і наук Єгор Стадний, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновації Сергій Бабак, голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

Учасники зборів обговорили питання про участь Спілки ректорів у реформуванні системи вищої освіти.

Президентом Спілки ректорів вищих навчальних закладів обрано ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського.

Пресцентр університету