Участь у кінозйомках

Міжнародна співпраця традиційно є важливим напрямком діяльності кафедри історії України. Однак якщо участь у міжнародних наукових форумах і спільні із зарубіжними колегами проекти давно стали звичними для науковців кафедри, то іноді використовуються досить незвичні та оригінальні форми міжнародної співпраці.

27-29 листопада 2019 року в Кам’янці-Подільському перебував французький режисер Крістоф Сміт (Сhristophe Smith), котрий працює над документальним фільмом про свого дідуся – уродженця Проскурова, який наприкінці 1920 року через Кам’янець-Подільський утік до Румунії від більшовиків.

Одним із наукових консультантів фільму є Вадим Стецюк, доцент кафедри історії України. Окрім того, частина зйомок проходила на історичному факультеті. У пошуку історичних матеріалів знімальній групі допомогла Надія Крючкова завідувачка відділу рідкісних видань історичного факультету.

За матеріалами кафедри історії України