Співпраця з музеєм-заповідником триває

23 грудня 2019 року в картинній галереї відбувся відкритий захист магістерських робіт студентів-реставраторів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва. Як зазначається на офіційній сторінці Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, впродовж останніх десяти років Університет Огієнка активно співпрацює з музеєм у напрямі реставрації творів мистецтва. Підтвердженням цього є те, що за цей період понад 200 старовинних полотен було відреставровано студентами спеціальності “Реставрація творів мистецтва”.

26 грудня викладач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Тимур Такіров передав відреставрований студентами cтаровинний образ святого Стефана настоятелю кафедрального костелу святих Петра і Павла ксьондзу Романові. Крім того, цьогоріч до фондосховища Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника передали одинадцять відреставрованих полотен.

Пресцентр університету