Стипендійні програми: Visegrаd Fund

Міжнародний Вишеградський Фонд (Угорщина) відкриває стипендійні програми для бакалаврів, магістрів та випускників-магістрів для навчання за кордоном в університетах країн Вишеградської групи (V4) – Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина – та/або в будь-якому іншому акредитованому університеті/інституті Вишеградських країн, а також в Албанії, Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Боснії та Герцеговині, Грузії, Косові *, Молдові, Чорногорії, Північній Македонії, Сербії та Україні.

• Студенти/науковці можуть подати заявку з метою на навчання/дослідження в будь-який акредитований ЗВО терміном до чотирьох семестрів.
  • Стипендія – 2500 євро на семестр для апліканта-науковця + 1500 євро на семестр для установи, яка приймає на навчання/дослідження студентів/науковців.
  • Дедлайн подання заявок: 15 березня 2020 року.

Дізнатися більше про можливість навчання чи дослідження в одній з європейських країн можна за посиланням.