Вітаємо з першою монографією!

Гарним відзначенням дня народження Уільяма Шекспіра став вихід у світ монографії кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри англійської мови Ірини Казимір «Ептоніми Шекспіра (структурний та функціональний аспекти)». У монографії висвітлюється актуальна проблема послуговування спадщиною В.Шекспіра сучасним лінгвосоціумом. Під час перебування в лондонській мовній школі авторці за допомогою лексикографічної фіксації та опитування носіїв мови вдалося виокремити з-поміж потужного корпусу шекспіризмів саме ті, які вважатимуться крилатими і які в процесі еволюції мови зазнали тих чи тих семантико-структурних змін.

Вітаємо Ірину Сергіївну з першою монографією в науковому доробку й бажаємо  успіхів і нових наукових досягнень!

Кафедра англійської мови