Вагомі наукові здобутки науковців

Нещодавно вийшла друком монографія «Особливості художньої трансформації євангельського сюжету про Понтія Пілата у світовій літературі кінця ХІХ – початку XXI століть», автором якої є академік Національної академії наук вищої освіти України, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри германських мов і зарубіжної літератури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександр Володимирович Кеба. Співавтором є кандидат філологічних наук, викладач кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Комарніцька Людмила Миколаївна, котра у 2010-2012 рр. навчалася в аспірантурі нашого університету.

Схвальні відгуки про рецензоване видання надіслали авторитетні вітчизняні  вчені: доктор філологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Г. А. Александрова, доктор філологічних наук, доцент, доцент кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка С. В. Ленська, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри світової літератури  Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди О. С. Силаєв. У монографії розглянуто основні тенденції й закономірності художньої трансформації євангельського сюжету про Понтія Пілата у світовій літературі кінця ХІХ – початку ХХІ століть. Досліджено особливості функціонування такого сюжету в більш ніж двадцяти художніх творах, що належать до різних національних літератур.

Колектив університету вітає авторів із вагомим здобутком і бажає подальших наукових звершень!!!

Пресцентр університету