Новий навчальний посібник з історії України

За останні 22 роки відбулося чимало глибоких суспільно-політичних та соціально-економічних змін у житті нашої держави. Нещодавно вийшов друком новий навчальний посібник «Історія України (ХХ ст. – 2014 р.)», який висвітлює певну проблему на різних етапах історичного минулого і містить матеріал довідникового спрямування, що торкається біографій визначних осіб, найважливіших подій, історичних термінів і понять.

Автор Олександр Комарніцький, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України нашого університету, намагався створити новий навчальний посібник, який би відрізнявся за структурою і змістом від інших попередніх аналогових видань.

Посібник призначений студентам навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Він може прислужитися абітурієнтам, старшокласникам, вчителям історії загальноосвітніх шкіл, студентам історичних та неісторичних факультетів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації при підготовці до семінарських занять, до екзамену з історії України.

Книга, надрукована у видавництві ПП «Медобори-2006» і містить у своєму обсязі 328 сторінок.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети