Гімнасти отримали черговий спортивний розряд

14 квітня 2014 року в нашому університеті відбулися особисто-командні змагання з гімнастики на першість факультету фізичної культури серед команд та особисто в зв’язку з виконанням нормативних вимог «Єдиної спортивної класифікації України». В змаганнях брали участь студенти І-ІV курсів К-ПНУ імені І.Огієнка.

Спортивний ІІІ розряд присвоєно таким студентам: Вадим Козловський, Денис Лемешов, Юрій Попович (11 група); Олеся Мостова, Єва Мак, Інна Кушнір (13 група); Артур Явдошко (21 група); Віктор Рибій (31 група); Ольга Арсенюк, Тетяна Марушевська, Аліса Фурман, Світлана Шептицька, Іванна Зелінська, Олександр Яворніцький, Віталій Піонтковський, Богдан Корчинський (32 група); Олександр Капітанець (41 група); Олена Пиндик, Катерина Войцицька (42 група).

Володимир Марчук, гол. суддя змагань