Науково-методичний семінар у Чемерівцях

20 листопада 2013 року на базі Чемеровецького відділу освіти та науки за підтримки історичного факультету нашого університету був проведений науково-методичний семінар «Сучасні тенденції розвитку історичної науки: підходи та перспективи».

В його роботі взяли участь викладачі факультету доктори історичних наук професори В.Степанков, О.Завальнюк, А.Філінюк, кандидат історичних наук доцент  В.Дубінський, кандидат історичних наук, старший викладач П.Кліщинський і вчителі історії та суспільно-гуманітарних дисциплін району.

Предметом розгляду стала оцінка та інтерпретація суперечливих подій і явищ національної історії ІХ ст. – початку ХХ ст., проблеми міфів і правди в українській історії. Учасники заходу презентували наукові видання та навчально-методичну літературу, підготовлену викладачами-істориками, яку передали до бібліотеки навчально-методичного центру відділу освіти.

Тетяна Сулятицька,

заступник декана історичного факультету