Відкриття інсталяції перед економічним факультетом

14 травня до відкриття VII міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан соціально-економічного розвитку України: проблеми, пріоритети та перспективи» на економічному факультеті завершили роботу над створенням інсталяції перед входом у корпус.

Автором виступив талановитий студент педагогічного факультету нашого університету Богдан Стефанець. У основу витвору покладено ідею об’єднання символіки двох напрямів навчання (економічний та туристичний) та символіки м. Кам’янця-Подільського. Інсталяція являє собою виконану з метану повітряну кулю, до якої органічно прикріплені герб факультету та символи трьох спеціальностей – «Економіка підприємства», «Управління персоналом та економіка праці», «Туризм».

Студенти та керівництво економічного факультету, а також учасники конференції відзначили креативність виконаної роботи та висловили побажання розширювати співпрацю економічного та педагогічного факультетів.

В.Б. Буторіна, к.е.н., асистент