Цьогоріч відбувся третій «Науковий діалог «Схід-Захід»

Цьогоріч відбувся третій «Науковий діалог «Схід-Захід»

7 червня цього року в стінах нашого університету відбулася Третя Всеукраїнська наукова конференція «СХІД-ЗАХІД». У конференц-залі К-ПНУ імені Івана Огієнка зібралися науковці з багатьох  українських вишів для обговорення актуальних питань політології та досліджень світової політики, регіонознавства та краєзнавчих досліджень, історичного досвіду України та процесів світової історії, філософії, культурології, соціології та соціальної роботи.

Ініціювали проведення цієї конференції представники Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Серед доповідачів було чимало викладачів та студентів нашого вишу, а саме: А.Г. Філінюк, С.В. Трубчанінов, Т.В. Ігнатьєва, О.Б. Комарніцький, Т.В. Сулятицька, М.П. Плахтій, Т.В. Білецька, С.В. Олійник, В.Б. Стецюк, І.В. Сесак, І.В. Паур,  Н.І. Стрельбіцька, Н.В. Логина, В.А. Філінюк, В.В. Пагор,  О.М. Бачинська, С.А. Щур, Д.В. Трембовенький, О.О. Приказюк, С.П. Герасімчук, І.І. Сусла і М.А. Юзик.

Члени оргкомітету конференції на пленарному засіданні наголосили, що багато учасників з Луганської та Донецької областей не змогли приїхати на захід аби познайомити присутніх зі своїми доповідями. Але все ж варто зазначити, що все ж основна мета конференції була досягнута – відбувся справжній науковий міжрегіональний діалог для збереження і розвитку єдиного науково-освітнього простору в Україні та обмін знаннями та практичним досвідом.

 Ольга Комарова,
гол. редактор газети.
Світлини автора