Лілія Горішна – призерка світової першості з вільної боротьби

9 серпня 2014 року в м. Загреб (Хорватія) завершилися сутички молодіжного чемпіонату світу з вільної боротьби серед юніорок.

Бронзова призерка цьогорічної Європейської першості Лілія Горішна в кваліфікації чемпіонату перемогла Емі Фірнсайд із США (8: 5). У 1/8 студентка І курсу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка без особливих проблем розібралася з німкенею Євою Сауер (9: 0). У 1/4 фіналу Лілія здобула вольову перемогу, програючи по ходу сутички молдаванці Луліе Леорда (0: 5), набравши чотири бали, зуміла покласти суперницю на туше. У півфіналі українка програла росіянці Наталії Малишевій (0:11).Уже в боротьбі за бронзу світового ґатунку наша студентка здобула впевнену, дострокову перемогу над візаві з Туреччини Нурай Кардаг.

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу