Істфак зустрів першокурсників

Щороку наша істфаківська родина поповнюється. Першого вересня поріг історичного факультету переступили 62 першокурсники, які вже носять гордий статус студента Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Новоспечених вихованців радо зустріли представники професорсько-викладацького складу факультету: Т.В. Сулятицька, Т.В. Білецька, А.Г. Філінюк, Л.В. Баженов та В.В. Нечитайло.

Привітала студентів із 1-им вересня заступник декана факультету Тетяна Сулятицька. Інші викладачі також приєдналися і дали їм важливі настанови щодо студентського життя. Також до нових колег звернулась студентка ІІІ курсу, активна учасниця студентського самоврядування Антоніна Хаснуліна.
На першокурсників у цей день чекало ще багато нових вражень – перші лекції, знайомство з викладачами. Перед ними постане ще багато труднощів, випробувань, які потребують самостійних дорослих рішень. Але, споглядаючи за допитливими поглядами, щиро віриш, що все в них вдасться і вони зможуть перейняти гарні традиції істориків та на високому рівні представляти рідний факультет.

Щиро вітаємо вас, студенти-першокурсники! Нехай студентські роки стануть золотою порою вашого життя.

Анастасія Надвідна,
студентка ІІІ курсу