Ексклюзивні фото-листівки для воїнів АТО: патріотично й від щирого серця

Ексклюзивні фото-листівки для воїнів АТО: патріотично й від щирого серця

У інтернет-мережі мало не щодня можна прочитати безмежну кількість відгуків воїнів із зони АТО, які дякують своїм співвітчизникам не лише за волонтерську допомогу, а й за моральну підтримку. Для багатьох патріотичні малюнки дітей стали справжніми оберегами в боях – і наші відважні захисники дійсно повертаються додому живими. Таким самим оберегом може стати і патріотична фото-листівка, яка створена, щоб підтримати дух боротьби наших військових. Відділ навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти (керівник А.А. Заводовський) спільно зі студентським клубом університету (директор Т.О. Левицька) провели 10 вересня з 13 по 15 годину біля головного корпусу чудову благодійну фото-акцію «Листівка підтримки українському солдату».

Суть дійства полягала в тому, щоб зробити фото зі студентами та викладачами для патріотичних листівок, які будуть передані в зони бойових дій для захисників нашої держави, які зараз якнайбільше потребують моральної підтримки. Учасники фотосесії повинні були мати в елементах одягу чи в прикрасах-аксесуарах українську символіку. Було неймовірно спостерігати, як більшість учасників акції прийшли у вишиванках. Голови дівчат прикрашали віночки з квітів. Хлопці ж були одягнені в жовті футболки та сині шорти. Фотографувались на фоні державного прапору. До акції долучилося кілька сотень студентів і викладачів нашої альма матер.

До речі, організатори заходу щиро подякували Яні Козловській за надані ексклюзивні віночки з її патріотичної колекції, салону краси та стилю “АRT-STUDIO”, модельній школі “ModAS”, а також фотографу Івану Коробчею, випускнику нашого університету, та студентці Оксані Рудзік, які радо погодилися відзняти якісні світлини для майбутніх листівок.

…Такі зворушливі моменти незабутні. Лунає пісня «Все буде добре» гурту «Океан Ельзи». Радує те, що молодь настільки патріотична і готова підтримати наших солдатів. Думаю,що кожна посмішка на фото надасть бойового духу нашим захисникам.
Слава Україні!

Христина Юхней, студенка ІІ курсу
факультету української філології та журналістики
(спеціальність “Журналістика”), кореспондент газети.
Світлини Івана Коробчея, Оксани Рудзік,
Христини Юхней та Лілії Надвідної