І рекорд встановили, і у чвертьфінал потрапили!

І рекорд встановили, і у чвертьфінал потрапили!

На базі Хмельницького національного університету впродовж 12-14 вересня проходив другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед вищих навчальних закладів Центрального регіону України. Це, без перебільшення, справжнє творче змагання з теоретичної та практичної підготовки майбутніх програмістів у мистецтві комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм, що реалізують обрані алгоритми. Олімпіада проводилася з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів та реалізації їх творчих здібностей, підвищення якості підготовки фахівців цієї сфери, а також виявлення та відбору обдарованої студентської молоді для участі в командній студентській Першості світу з програмування АСМ/ICPC (Association for Computing Machinery/International Collegiate Programming Contest).
Варто зазначити, що ця трьохетапна олімпіада входить до структури студентської Першості світу з програмування АСМ/ICPC, тому проводилася за узгодженими з її вимогами правилами. Усі учасники олімпіади реєструються на офіційному сайті Першості світу з програмування АСМ/ICPC.

Зокрема, в ІІ етапі взяли участь 42 студентські команди, які перемогли в обласних етапах олімпіад. Команди були представлені вишами Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Черкаської областей. К-ПНУ імені Івана Огієнка представляли дві команди з наступним складом:
1. Олександр Лємешев, Олександр Іванов, Євген Ярчевський;
2. Анастасія Врублевська, Марія Міхальська, Андрій Лучко, Ольга Підлісна.
Вітаємо першу команду нашого університету, яка пробилася та взяла участь у чвертьфіналі Світової ліги з програмування. Друга команда встановила рекорд чемпіонату в процесі розв’язування та передачі результатів першої задачі першого туру. Обидві команди тренував старший викладач кафедри інформатики Вадим Віталійович Понеділок.

Олександр Слободянюк,
начальник центру інформаційних технологій