Першокурсники-філологи дебютували

1 жовтня 2014 року в актовій залі центрального корпусу К-ПНУ Івана Огієнка відбувся дебютний концерт першокурсників факультету української філології та журналістики.

Свої таланти мали можливість показати всі бажаючі студенти, які своїми вокальними даними, хореографічними вміннями, майстерністю говорити, технікою грати підкорювали публіку, не залишаючи нікого байдужим. На свято завітали шановні гості – куратори та викладачі факультету. У надзвичайно теплій та дружній атмосфері зал мав можливість насолоджуватись почутим і побаченим, адже до заходу долучилися всі групи першокурсників. Бажаємо нашим першачкам і майбутнім майстрам своєї професії терпіння, наснаги та натхнення в цю осінню пору і в подальшому навчанні!

Лілія Надвідна,
кореспондент газети.