Студенти представили туристичний бізнес-проект

26 вересня 2014 року відбулось урочисте зібрання з нагоди Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні. Захід проходив у готелі «Клеопатра». Програма включала в себе:

• привітання міського голови М. Сімашкевича;
  • презентація «Здобутки туристичної галузі у 2014 році»;
  • привітання та нагородження грамотами голови Хмельницької ОДА Л. Пруса, міського голови М. Сімашкевича, народного депутата України В. Мельниченка;
  • презентація проекту «Почесний представник Кам’янця-Подільського туристичного»;
  • презентація освітньо-культурного проекту «У нас друзі на всій планеті» з циклу «Маршрутами літнього відпочинку»;
  • відеоряд «Фестивалі Кам’янця у 2014 році»;
  • представлення бізнес-проекту студентами економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

До уваги гостей студенти представили туристичний бізнес-проект «Кам’янець у мініатюрі», котрий було б доцільно втілити в нашому місті. Молодь власними силами здійснила економічні розрахунки проекту, обґрунтували його доцільність із туристичної точки зору та виготовили кілька макетів історико-архітектурних пам’яток майбутнього мініатюрного містечка. Ідея їх проекту сподобалась Департаменту гуманітарної політики та міському голові, котрий відзначив усіх учасників проекту почесними грамотами.

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та економічної теорії