Вечір-портрет до ювілею провідного бібліографа

29 жовтня в читальному залі №2 наукової бібліотеки відбувся урочистий вечір-портрет Валентини Пархоменко – провідного бібліотекаря, бібліографа та дослідниці нашого вишу.

Усе своє життя пані Валентина присвятила книзі, віддала їй всю свою наснагу та душу. У невеликому приміщенні читального залу зібралося дуже багато людей, які прийшли подякувати ювілярці.

На вечір були запрошені члени сім’ї Валентини Пархоменко, викладачі університету, працівники бібліотеки, студенти.

Вступне слово виголосив доктор історичних наук професор, директор наукової бібліотеки університету В.С. Прокопчук. Він високо оцінив професійний внесок Валентини Михайлівни у розвитку бібліотеки університету.

До привітань долучився доктор історичних наук, професор О.М. Завальнюк. Він поділився теплими спогадами, які пов`язані з провідним бібліографом.

Також Валентину Михайлівну привітали голова профкому працівників Л.В. Третяк і голова профкому САД М.В.Моштак.

Далі ведучі запропонували присутнім переглянути слайди «Книги життя В.М. Пархоменко в світлинах і спогадах». Гарною традицією бібліотеки нашого вишу є вшанування всіх поколінь бібліотекарів, які присвятили своє життя книзі.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети.