Наші волонтери нагороджені грамотами виконавчого комітету

5 грудня з нагоди Всесвітнього дня волонтера найактивніші волонтери нашого міста були нагородженні грамотами виконавчого комітету м. Кам’янця-Подільського.

За ініціативу, безкорисливу соціально-спрямовану громадську діяльність, збір і надання допомоги воїнам АТО і вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих територій України були відзначені і представники академічної громади нашого університету – завідувач кафедри мистецьких дисциплін, професор Наталія Урсу, директор студентського клубу Тетяна Левицька та студентка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Інна Луцик. Зі словами подяки від імені міського голови Михайла Сімашкевича до присутніх звернувся Василь Сукач, зазначивши, що волонтерський рух – це невід’ємна складова зрілого громадянського суспільства.

Тетяна Левицька,
директор студентського клубу