Привітання ректора з нагоди 8 Березня

Дорогі жінки!

Прийміть  сердечні вітання з нагоди 8 Березня – свята весни, любові та краси!

Усе найсвітліше, що є у нашому житті: весна, радість, щастя, кохання – пов’язане з Жінкою – охоронницею домашнього вогнища, берегинею роду людського, яка передає з покоління в покоління традиції високої духовності та культури.

Добрі і ласкаві, мужні й ранимі, такі хоробрі й такі тендітні, Ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Тож нехай Вас ніколи  не оминає їх турбота, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте!

Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, злагоди, добра і любові. Нехай Ваші діти зростають у мирній, квітучій Україні, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Нехай кожен день дарує Вам радість та посмішки, у душі квітне весна, а в домі панують гармонія та любов. Зі святом Весни!

З повагою – ректор Сергій Копилов