Результати чемпіонату України з тхеквондо ВТФ

З 5 по 9 березня в м. Дніпропетровськ пройшов чемпіонат України з тхеквондо ВТФ, у якому у складі збірної команди Хмельницької області взяли участь студенти факультету фізичної культури.

Вони показали такі особисті результати: Сергій Чайка (вагова категорія до 80 кг), Олександра Баранова (вагова категорія до 57 кг) та Анна Горгулько (вагова категорія до 62 кг) посіли перші місця, Валерій Михайловський (вагова категорія до 80 кг) – третє місце, Павло Ляшко (вагова категорія до 68 кг) і Владислав Стюхін (вагова категорія +87 кг) – п’яті місця.

За результатами командного чемпіонату жіноча збірна Хмельницької області, до складу якої увійшли Олександра Баранова та Анна Горгулько, посіла І командне місце.

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу