Таланти університету підкорюють Кам’янець

12 березня 2015 року у Кам’янці-Подільському відбувся відбірковий тур Першого молодіжного фестивалю «Кам’янець має талант», у якому взяли участь конкурсанти з різних навчальних закладів міста.

Наш університет представляли шестеро талановитих студентів: Олеся Гнатенко, Надія Ряба, Марина Волощук (факультет іноземної філології), Альона Маленкова, Артем Блазій (факультет української філології та журналістики) та Оксана Савіцька (факультет КСПП), які представили на огляд журі вокальні номери у висококласному виконанні.

За результатами відбіркового туру у фінал пройшли А. Маленкова, А. Блазій, О. Гнатенко та О. Савіцька. Тож, вітаємо наших фіналістів та бажаємо їм перемоги у фіналі, який відбудеться 19 березня о 19.00 в актовій залі коледжу ПДАТУ.

Тетяна Левицька,
директор студентського клубу