Вміють не лише навчатись, а й відпочивати!

Вміють не лише навчатись, а й відпочивати!

Приємно, коли студенти вміють раціонально використовувати свій вільний час – і відпочивати, і навчатися. Студенти природничого факультету, які входять до складу географічного гуртка «Тумалт», Діана Токарчук, Олег Майовський, Богдан Зарицький, Давид Дем’янчук, Катерина Вальчак, Сергій Головюк, Світлана Юрчак, Ірина Логуш, Вадим Янчишин, Костянтин Чабанюк, Наталія Якимишин точно це вміють робити.

З 14 до 15 березня 2015 року вони відвідали печеру «Млинки» – гіпсову печеру, геологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення в Україні, що розташована біля села Залісся Чортківського району Тернопільської області. Відкриття печери було випадковим. Місцеві жителі, добуваючи гіпс, несподівано для себе прорубали вxiд до підземної порожнини. Печера «Млинки» (загальна довжина ходів сягає більше 33 км), відкрита в 1960 році. У печері є невеличке озеро з прісною водою, живе велика колонія кажанів.
Під час поїздки студенти отримали багато цінної інформації і відпочили заодно. А організувати все це їм допоміг випускник природничого факультету Роман Федчук, за що ми йому й дякуємо.

Валентина Колодій, заступник декана
з виховної та профорієнтаційної роботи
природничого факультету