ІІІ Міжнародна наукова конференція «Україна і велике князівство литовське…»

16-18 жовтня 2013 року з ініціативи Інституту історії України НАН України та за підтримки історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проведена ІІІ Міжнародна наукова конференція «Україна і Велике князівство Литовське в XIV- XVIII ст.: політичні, міжнаціональні та соціокультурні відносини у загально-європейському вимірі».

У її роботі брали участь науковці з Інституту історії України, провідних вищих навчальних закладів України (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Острог) та їх колеги з Литви, Польщі, Росії, Білорусі та Молдови. На конференції студенти історичного факультету зустрілися з відомими дослідниками України членом-кореспондентом НАН України М. Котляром і професором Т. Чухлібом, які презентували свої наукові видання.

18 жовтня учасники конференції відвідали історико-краєзнавчий музей у м. Борщів Тернопільської області та історичну печеру «Вертеба». За результатами конференції підготовлений збірник наукових праць.

Володимир Дубінський, декан історичного факультету.

Фото Ольги Комарової