Наші спортсмени завоювали 18 медалей у Кіровограді!

З 17 по 20 березня в місті Кіровоград пройшов чемпіонат України зі спортивної гімнастики. Феєричним можна назвати виступ студентів факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Наші студенти завоювали 18 медалей різного ґатунку!

Зокрема, майстер спорту України Кристина Санькова виборола 4 золоті та 1 бронзову, майстер спорту України Віталій Арсеньєв – 3 золотих, 1 срібну та 2 бронзові, майстер спорту України Микита Єрмак – 2 золоті та 2 бронзові, майстер спорту України Ілля Єгоров – 2 срібні нагороди, а чемпіоном України став Заслужений майстер спорту України Ігор Радівілов. Також фіналістами змагань стали Ірина Романчук та Василь Гавадзін.

Вітаємо студентів та тренерів з успішним виступом!

Вадим Воронецький,
директор спортивного клубу