Наукові досягнення студентів фізико-математичного факультету

19-20 березня на базі фізичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі «Фізика» за трьома напрямами:

• теоретична фізика;
• експериментальна фізика;
• методика навчання фізики.

Для роботи в журі конкурсу були запрошені науковці з Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України, Луцького національного технічного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Окрім інтенсивної конкурсної програми, гостей волинського краю чекала цікава і пізнавальна екскурсія культурними та історичними пам’ятками м. Луцька.

Наукове керівництво роботою Н.І. Німчука, І.О. Дзидз «Формування предметних компетентностей та світогляду учнів з фізики в умовах впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання» здійснював доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АНВО України, завідувач кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі П.С. Атаманчук. За підсумками конкурсу студенти були нагороджені дипломом ІІ ступеня (секція методики навчання фізики). Наукове керівництво роботою Б.І. Циканюка «Вплив хімічного складу на термоелектричні властивості напівпровідникових сполук на основі телуриду германію» здійснював кандидат фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фізики Ц.А. Криськов. За підсумками конкурсу учасник був нагороджений дипломом ІІ ступеня (секція експериментальної фізики).

Під час нагородження учасників конкурсу заступник голови галузевої конкурсної комісії – декан фізичного факультету, доктор фізико- математичних наук, професор С. Федосов відзначив високий рівень представлених на конференції науково-дослідних робіт, авторами яких були студенти вищих навчальних закладів майже з усіх обласних центрів України, вручив дипломи та грамоти усім учасникам конференції і побажав учасникам успіхів у подальшому навчанні та праці.

І.М. Конет, проректор з наукової роботи,
О.М. Ніколаєв, заступник декана
фізико-математичного факультету