Успіхи молодої дослідниці творчості Натаніеля Готорна

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 р. № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» на базі Херсонського державного університету було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Романо-германські мови і літератури» серед студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Конкурс проводився у два етапи:
І етап – рецензування конкурсних робіт галузевою конкурсною комісією;
ІІ етап – захист наукових робіт на підсумковій науково-практичній конференції, що відбулася 26-27 березня 2015 року у м. Херсон.

Студентка 5 курсу факультету іноземної філології нашого університету Оксана Іванівна Кунцьо за результатами двох етапів посіла друге місце та отримала Диплом ІІ ступеня за наукове дослідження «Мовна репрезентація символу Яскрава – червона літера в однойменному романі Натаніеля Готорна» (науковий керівник – к.філ.наук, доц. А. А. Кришталюк).

П.Л. Шулик, заступник декана
з наукової роботи