Bach in the Subways

Bach in the Subways

Поділитися!

Bach in the Subways (БАХ В ПІДЗЕМЦІ) – це всесвітній музичний флешмоб, присвячений 330-й річниці від дня народження видатного композитора епохи бароко Йогана Себастьяна Баха. 21 березня 2015 року музиканти в усьому світі об’єдналися для виконання творів Баха в підземках та інших громадських місцях впродовж доби, щоб поділитись своїм захопленням та любов’ю до музики і закласти зернятка для майбутніх поколінь шанувальників класичної музики. У Львові в громадському транспорті в цей день 24 години лунала музика Баха.

Студенти музичного корпусу Університету Огієнка також долучилися до святкування цієї дати. В переддень річниці на перервах ми насолоджуватися музикою видатного композитора, а також могли споглядати стенд з інформацією про Баха та цікавими фактами. Молодь мала змогу навіть взяти «автограф» композитора із собою.

Автор ідеї та організатор – Жанна Юріївна Карташова, кандидат педагогічних наук, доцент. Активісти заходу: Роман Гуменюк , Ірина Федорова, Катерина Загрійчук та студенти класу Ж.Ю. Карташової.

Музичні перерви неабияк потішили мешканців «музичного корпусу» та вдихнули позитив в робочі будні університету. Адже, як відомо, Бах дарує радість та душевний спокій.

Ірина Федорова, студентка 17М*
групи педагогічного факультету