Чоловіча збірна України перемогла у двох турах Золотої Євроліги-2022

Чоловіча збірна України вдало стартувала у розіграші Золотої Євроліги-2022. 25-26 травня в Хорватії команда перемогла у двох поєдинках з однаковим рахунком 3:1.

У поєдинку зі збірною Іспанії рахунок склав 3:1 і 3:0. У складі збірної команд и України грають здобувачі вищої освіти факультету фізичною культури К-ПНУ: капітан збірної України, майстер спорту України, магістрант 1 курсу факультету фізичної культури Олег Плотницький; майстер спорту України; магістрант 1 курсу факультету фізичної культури Тимофій Полуян; студент 4 курсу факультету фізичної культури Віталій Кучер.

Пишаємося нашими волейболістами та бажаємо подальших перемог!

Нагадуємо, що наступний поєдинок збірна України проведе зі збірною командою Данії 3 та 4 червня о 19.00 год за київським часом. На жаль, через травми не змогли виступити майстри спорту України, магістранти факультету фізичної культури Дмитро Вієцький та Володимир Остапенко. Побажаємо їм швидкого одужання й допомогти збірній у фінальній частині.

Євген Козак, доцент кафедри спорту та спортивних ігор