VII Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин»

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (кафедра загальної та практичної психології, спільна наукова лабораторія психології навчання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України) разом із Інститутом психології імені Г.С.Костюка НАПН України 23 квітня 2015 р. проведено VII Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин», співорганізаторами якої виступили: кафедра соціальної педагогіки Інституту педагогіки Жешівського університету (м. Жешів, Республіка Польща), Академія імені Яна Длугоша в Ченстохові (м. Ченстохова, Республіка Польща), кафедра психології Брестського державного університету імені О.С.Пушкіна (м. Брест, Республіка Білорусь), Педагогічний факультет Католицького університету (м. Ружомберок, Словаччина), Навчальний Комплекс у Копитовій Підкарпацького воєводства (м. Копитова, Республіка Польща).

До початку роботи конференції вийшли друком матеріали конференції: Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин, 23 квітня 2015 р.: Матеріали VII міжнародної науково-практичної конференції / За ред. С.Д.Максименка, Л.А. Онуфрієвої. – Кам’янець-Подільський, 2015. – 276 с. – Укр., рос., польс., англ.. – 16,04 ум.др.арк. та випуск №28 збірника наукових праць «Проблеми сучасної психології» Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, який 8 квітня 2014 року включено до міжнародної науковометричної бази Index Copernicus: Проблеми сучасної психології : Збірник наукових праць Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України / за наук. ред. С.Д. Максименка, Л.А. Онуфрієвої. – Вип. 28. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2015. – 736 с. – 42,78 ум. др. арк.

І.М. Конет, проректор з наукової роботи,
доктор фізико-математичних наук, професор,

Л.А. Онуфрієва, Завідувач кафедри загальної