Футболісти вийшли у фінал

На стадіоні “Гарт” Чернівецької ДЮСШ 22 квітня відбулася гра 10 туру чемпіонату України з футболу серед ВНЗ сезону 2014-2015 років. Зустрічалися команди ФК “Університет” (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) та “Спортлідер+ – КПНУ” (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка).

Для виходу до фіналу студентської ліги команда нашого вишу була налаштована лише на перемогу. Зі своїм завданням наші футболісти впоралися на відмінно. На 25-й хвилині першого тайму рахунок відкрив студент ІІ курсу факультету фізичної культури Андрій Тимчук, а через п’ять хвилин рахунок подвоїв з одинадцятиметрової позначки (за порушення на штрафному майданчику проти Андрія Тимчука) магістрант факультету фізичної культури Дмитро Сендзюк. У другій половині матчу голів не було забито, і з рахунком 2-0 перемогла команда нашого вишу.

Вітаємо наших хлопців із виходом до фіналу, який відбудеться 12 травня в Харкові! Бажаємо нових перемог!